2016. Február 02. 08:30, kedd | Helyi

Egy ezüst- és két bronzérem az Új-Hullám SE úszóinak mérlege a január utolsó hétvégéjén megrendezett székesfehérvári úszóversenyen.

Az ország legjobbjai közt az Új-Hullám úszói
2016. Január 04. 08:05, hétfő | Helyi

Az Új-Hullám SE versenyzői 2015-ben összesen 23 számban kerültek be a legjobb 10, és összesen 46 számban a legjobb 20 közé az országos úszóranglistán.

Új-Hullám: úszóérmek Németországból
2015. December 15. 08:59, kedd | Helyi

Összesen 14 arany, 9 ezüst- és 9 bronzérmet szerzett és több értékes helyezést ért el az Új-Hullám SE a december 12-én és 13-án a Regensburgban megrendezett 18. Nemzetközi Ratisbona Kupa Úszóversenyen.

Négy számban is az országos ranglista élén a dorogi úszó
2015. December 07. 08:00, hétfő | Helyi

Merész Bence négy ranglistát is vezet… Öt arany- és két bronzérmet gyűjtöttek be az Új-Hullám SE úszó.

Úszás: 11 dorogi érem
2015. Október 20. 11:00, kedd | Helyi

Négy arany, öt ezüst és két bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói az október 17-én, Százhalombattán megrendezett Matrica kupán.

Sikeres dorogi úszóverseny
2015. Október 13. 14:49, kedd | Helyi

Október 10-én, a dorogi Nipl Stefánia Uszodában rendezték meg a Komárom-Esztergom megyei úszó körverseny negyedik, záró fordulóját.

Esztergomi szeniorezüst és emlékúszás a Balatonátúszáson
2015. Augusztus 12. 08:18, szerda | Helyi

Ezüstérmet szerzett Fonyódi György esztergomi szeniorúszó a hétvégén Zamárdiban rendezett I love Balaton 2X – Balatonátúszáson. A verseny egyben az esztergomi szenior számára egy emlékúszás is volt.

Új-Hullám: mesteredző lett Györe Lajos
2015. Július 21. 14:39, kedd | Helyi

Györe Lajos, az Új-Hullám SE vízilabda vezetőedzője Mesteredzői címet kapott a Magyar Edzők Társaságától, amelyet a Testnevelési Egyetem diplomaosztó ünnepségén vehetett át.

Dorogi arany a Gyermek Úszó OB-n
2015. Július 20. 11:02, hétfő | Helyi

Merész Bence, Új-Hullám SE versenyzője idén is országos bajnok lett, most már a gyerek kategóriában.

Delfin OB-n a dorogi úszók
2015. Július 13. 16:45, hétfő | Helyi

Az ország legjobbjai közé kerültek pillangóúszásban az Új-Hullám SE versenyzői a július 10-12-ei, hódmezővásárhelyi Delfin Országos Bajnokságon.

Új-Hullám: 22 érem Esztergomban
2015. Július 08. 08:18, szerda | Helyi

Hét arany, nyolc ezüst és hét bronzérmet szereztek az Új-Hullám SE úszói a 35. esztergomi Szent István Kupán.