2024. május 17, péntek - Paszkál

Magyarország 27 szakmában 31 versenyzővel indul a szakmák Európa-bajnokságán
2018. Szeptember 18. 11:56, kedd | Belföld

Magyarország 27 szakmában 31 versenyzővel indul a szeptember 26-28. között a Budapesti Vásárközpontban rendezendő szakmák Európa-bajnokságán, az EuroSkills versenyen

Kimagasló sikert értek el a sakkiskolások
2018. Szeptember 17. 13:17, hétfő | Helyi

Esztergomi sakkiskolás győzelem született Bátorkeszin és Naszályon a közelmúltban.

Lehet még nevezni egy jó lecsórecepttel!
2018. Szeptember 11. 10:15, kedd | Helyi

Idén is megrendezi a Lecsófesztivált és lecsófőző versenyt szeptember végén a Fesztiválsziget csapata! Még nevezhetnek a csapatok a gasztronómiai küzdelemre.

Harcsaétel lett idén Esztergom Étele - Több különdíj is gazdára talált
2018. Szeptember 10. 19:16, hétfő | Helyi

Idén harcsaétellel a letkési, A rokonok csapat nyerte meg az Esztergom Étele Főzőversenyt. Jó pár különdíj is gazdára talált a gasztronómiai viadalon szeptember 8-án Esztergomban.

Országos sikert értek el a Dobó önkéntesei
2018. Szeptember 10. 07:35, hétfő | Helyi

Minősített elsősegélynyújtókká vált a Dobó Katalin Gimnázium Önkéntes Egysége, miután kimagasló eredményt ért el az Országos Elsősegélynyújtó Versenyen Miskolcon a hétvégén.

Kisorsolták a 11. Nemzeti Vágta előfutamain indulók sorrendjét
2018. Szeptember 06. 05:01, csütörtök | Belföld

Kisorsolták szerdán a 11. Nemzeti Vágta előfutamain versenyző 72 település sorrendjét, amely alapján szeptember 15-én rajthoz állhatnak lovak és lovasaik a fővárosi Hősök terén.

Jön a jubileumi, 50 pluszos versmondó verseny!
2018. Szeptember 05. 04:59, szerda | Helyi

Az idei a 10., vagyis ünnepi alkalom lesz.

Szuperexpressz-vonattal csempészték célba a győztes madarakat egy kínai galambröptető versenyen
2018. Augusztus 31. 09:33, péntek | Külföld

Tejesdobozokba rejtette és szuperexpressz-vonattal jutatta célba madarait, majd besöpörte a dobogós helyekért járó pénzjutalmat két férfi egy sanghaji galambröptető versenyen,

Sportágak sokaságában hatszáz erdész versenyzett Esztergomban - FOTÓK
2018. Augusztus 28. 07:50, kedd | Helyi

Esztergomban tartotta a hétvégén a Pilisi Parkerdő Zrt. és az Erdészeti és Faipari Dolgozók Szakszervezete a 22. Erdészeti és Faipari Sportnapokat.

Az eddigi legrangosabb magyarországi díjugrató versenyt tartják a jövő hét végén
2018. Augusztus 02. 05:00, csütörtök | Belföld

Jövő héten csütörtöktől vasárnapig az eddigi legrangosabb magyarországi díjugrató versenyt rendezik meg a felújított Nemzeti Lovardában.

Újabb esztergomi sakksiker
2018. Július 23. 10:07, hétfő | Helyi

Fekete Laci sakkozónk nagy sikere Balatonalmádiban: a hétvégén második lett, de a 18 év alattiak bajnoka.

Esztergomi sportolók tolták a megye szekerét
2018. Július 17. 15:22, kedd | Helyi

Ismét részt vettek esztergomi sportolók a Nemzetközi Kocsitoló versenyen, sőt a megyei önkormányzat színeiben versengtek.