2024. április 27, szombat - Zita

Hírek

Így lett ismét bajnok a Vitéz-sereg – VIDEÓ
2014. Július 07. 08:50, hétfő | Helyi

Kis kihagyás után újra magyar bajnok az Esztergomi Vitézek extraligás felnőtt csapata, mely a közelmúltban a Kecskeméti ARC játékosait győzte le prímás-szigeti RCH pályán. Aki kihagyta a mérkőzést, most pótolhatja!

Megvan a 12. – újra bajnok az Esztergomi Vitézek
2014. Június 30. 07:41, hétfő | Helyi

Megnyerte a Kecskeméti ARC elleni szombati, Esztergomban rendezett döntőt és ezzel a rögbibajnokságot az Esztergomi Vitézek csapata. A fiúk tizenkettedik bajnoki címüket zsebelték be.

Esztergomi dj is az ÉTER döntőjében
2014. Május 15. 07:30, csütörtök | Helyi

Steve Red, Grapple, Shoemaker Brothers – térségünk dj-i, akik részt vesznek péntektől az egri ÉTER Fesztivál dj versenyének döntőjében.

A Mindszenty-vetélkedő döntője Esztergomban
2014. Május 02. 08:00, péntek | Helyi

A Szent Adalbert Központ ad otthont május 3-án a Mária Rádió és a Mindszenty Alapítvány középiskolásoknak szervezett Kárpát-medencei történelmi vetélkedő országos döntőjének.

Vizes vb - Háromból két magyar úszó jutott tovább
2013. Július 30. 12:04, kedd | Sport

Három magyar próbálkozott a barcelonai vizes vb úszóversenyeinek harmadik napján, kedden: a délelőtti selejtezőkből simán továbbjutott 200 m gyorson Hosszú Katinka és 200 m pillangón Biczó Bence.

Vitézek: irány a 12. bajnoki arany!
2013. Június 27. 08:49, csütörtök | Helyi

A tizenkettedik bajnoki győzelemért lép pályára az Esztergomi Vitézek csapata szombaton délután a Prímás-szigeten az RCH pályán, ahol címvédő együttesünk a Battai Bulldogokat fogadja a fináléban.

2012. November 27. 08:13, kedd | Helyi

Párkányiak vitték a Szendy-kupát

A párkányi Ady alapiskola tanulói nyerték meg az esztergomi sportcsarnok harmadszor megrendezett Szendy Gábor Kupáját múlt pénteken. A torna másodikja a Dobó gimnázium lett az Árpád-házi iskola előtt.

2012. Október 09. 08:10, kedd | Helyi

Olaszországban is a legjobbak a leányváriak

Két nemzetközi csapatbajnoki címet is szerzett a Leányvári Judo SE a közelmúltban, a sportolók egy olasz tornán a nők és a férfiak között is nyertek. Emellett két magyar bajnoki címet is bezsebelt a klub a közelmúltban.

2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport

Babosék bejutottak a második fordulóba

Babos Tímea a tajvani Hszie Szu-vejjel az oldalán bejutott a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyének második fordulójába...

2012. Május 31. 07:17, csütörtök | Sport

Halálcsoportba került a férfi kézilabda-válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott a spanyol, a horvát, a szerb, a dán és a dél-koreai csapattal került azonos csoportba a londoni olimpián.

2012. Május 30. 14:23, szerda | Sport

Csúcsot döntött a Spurs

A San Antonio Spurs 120-111-re legyőzte a vendég Oklahoma City Thunder együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének keddi mérkőzésén, így összesítésben már 2-0-ra vezet.

2012. Május 29. 07:19, kedd | Sport

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.