2024. április 23, kedd - Béla

Mozgás az élet - meridiántorna a Féja Géza Közösségi Házban
2021. Május 27. 08:36, csütörtök | Helyi

Mozgás az élet!!! Az Esztergom-kertvárosi Féja Géza Közösségi Házban 2021. május 31-én hétfőn, 10:00 órai kezdettel bemutató meridiántorna foglalkozást tart Őze Gabriella klubvezető.

Tortával ünnepelték a negyvenéves Golo nevű hím gorillát a Budapesti Állatkertben
2020. Szeptember 26. 14:00, szombat | Bulvár

Tortával ünnepelték a negyvenéves Golo nevű hím gorillát a Budapesti Állatkertben, az emlős születésnapja vasárnap lesz, de az intézmény gondozói már pénteken felköszöntötték az ünnepeltet

Közös otthoni tornára buzdítja a nézőket a közmédia
2020. Április 04. 14:03, szombat | Életmód

Közös otthoni tornára buzdítja a nézőket a közmédia. Hétfőtől Mozogj otthon! címmel gyógytornászok tízperces napi adásokban mozgatják meg az otthon ragadt nézőközönséget a közmédia több csatornáján

Idén is több amatőr teremkupa lesz a sportcsarnokban – Még lehet nevezni!
2020. Január 08. 04:59, szerda | Helyi

Februárban és márciusban játsszanak majd a csapatok az Öregporgán, a lábtenisztornákon és a Rozoga kupán.

Jótékonykodnak is a Ligeti Ferenc Öregfiúk Torna csapatai
2019. Január 15. 08:00, kedd | Helyi

Nyolcadik alkalommal várja a csapatokat, köztük Esztergom alakulatát is a Ligeti Ferenc Öregfiúk Labdarúgó Emléktorna Sárisápon január 19-én.

Taroltak a gyakorlós ifjú tornászok
2018. Március 28. 18:01, szerda | Helyi

Kimagaslóan szerepeltek a Gyakorló iskola tornászai a közelmúltbeli, 25. KIDS Kupa Országos Versenyen.

Először rendezett kupát Szentkirályi Károly tiszteletére a spori
2018. Március 05. 10:35, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok első alkalommal rendezte meg a néhai Szentkirályi Károlyról elnevezett kupát a közelmúltban, amin 8-9 éves (1-2 osztályos) iskolások vettek részt.

Zsámbék vitte az esztergomi Pellinger-kupát
2018. Február 27. 05:00, kedd | Helyi

Zsámbék nyert, Esztergom a második, míg a Franka a harmadik helyen zárta a múlt szombati Pellinger Serdülő Focitornát a sportcsarnokban.

Újabb legendára emlékeznek a Dorogi FC-nél
2018. Február 22. 11:40, csütörtök | Helyi

Tovább folytatódik a nagy sikerű utánpótlás teremlabdarúgó torna Dorogon a hétvégén.

A Bottyán megvédve címét idén is megnyerte a Bajer-kupát
2018. Február 21. 05:01, szerda | Helyi

Ismét nagyszabású rendezvény helyszíne volt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok. Nyolc középiskola 9-10. osztályos tanulói küzdöttek a győzelemért a közelmúltban.

A Szent Erzsébet csapata nyerte az idei Szén János Kupát
2018. Február 17. 05:00, szombat | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa, 5-6 osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a minap. Idén 8 iskola nevezett be a rendezvényre, amely két pénteken át tartott.

A Futball Tanszék nyert a dorogi tornán - FOTÓK
2018. Február 12. 09:43, hétfő | Helyi

Újabb kispályás torna zajlott le a minap a térségben. Hét csapat közül a Futball Tanszék bizonyult a legjobbnak.