2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hét érmet nyertek a magyar birkózók Bulgáriában
2022. Február 21. 08:37, hétfő | Helyi

Két ezüst- és öt bronzéremmel zárt a magyar birkózó-válogatott Veliko Tarnovóban a Dan Kolov-Nikola Petrov nemzetközi emlékversenyen. A válogatott három esztergomi születésű tagjai közül mindenki felállhatott a dobogóra.

Lőrincz Tamás olimpiai aranyéremmel koronázta meg a pályafutását
2021. Augusztus 03. 13:43, kedd | Sport

Lőrincz Tamás olimpiai bajnok lett a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói játékokon, miután a keddi döntőben 2-1-re legyőzte a kirgiz Akzsol Mahmudovot.

Birkózás: az Eb-re készülő Kiss Balázs még nem gondol a búcsúra
2021. Április 23. 09:28, péntek | Bulvár

Varsóban bizonyítaná, hogy 38 évesen is megvan benne a kurázsi ahhoz, hogy felvegye a versenyt a világ legjobbjaival:

Világkupa ezüstöt szerzett a tokodi Torba Erik
2020. December 15. 04:49, kedd | Helyi

Mindkét magyar döntős, Torba Erik és Szőke Alex is ezüstérmet szerzett a belgrádi birkózó egyéni világkupa-viadal hétfői versenynapján, melyen Kecskeméti Krisztián az ötödik helyen végzett.

Az aranyérmet célozza meg a birkózó vb-n Lévai Zoltán
2020. Október 30. 10:33, péntek | Helyi

Az aranyéremért utazik a belgrádi birkózó-világbajnokságra decemberben a dorogi születésű Lévai Zoltán, aki februárban ezüstérmet nyert a kötöttfogásúak 77 kilogrammos súlycsoportjában a római Európa-bajnokságon.

Nem mondott le a tokiói olimpiáról a tokodi-esztergomi birkózó
2020. Augusztus 26. 15:26, szerda | Helyi

Az Esztergomban született és a birkózást is a városban kezdő, tokodi Korpási Bálint kötöttfogású birkózó az egyéves halasztás ellenére nem mondott le arról, hogy súlycsoportot váltva kijusson a tokiói olimpiára.

A dorogi Lévai Zoltán ezüstérmes, a tokodi Torba Erik bronzérmes az Eb-n - FOTÓK
2020. Február 12. 06:36, szerda | Helyi

Lévai Zoltán ezüstérmet szerzett a kötöttfogásúak 77 kilogrammos kategóriájában a római birkózó Európa-bajnokság keddi versenynapján, míg Torba Erik bronzérmes lett a kötöttfogásúak 63 kilogrammosai közt.

Vb-ezüstérmest győzött le Lévai Zoltán - VIDEÓVAL
2020. Február 10. 12:54, hétfő | Helyi

Újabb kiemelkedő sikert ért el a korábban Esztergomban, jelenleg a Budapest Honvéd egyesületében birkózó sportoló.

Bronzérmet szerzett a vb-n a tokodi-esztergomi birkózó - VIDEÓ
2019. Szeptember 16. 06:40, hétfő | Helyi

Az Esztergomban született és a birkózást is a városban kezdő, tokodi Korpási Bálint bronzérmet nyert a kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában vasárnap a nur-szultani birkózó-világbajnokságon.

Tokodi ezüstérem a birkózó vb-n!
2018. Október 26. 22:13, péntek | Helyi

Ezüstérmes lett Korpási Bálint óriási küzdelem után a budapesti birkózó-világbajnokságon pénteken.

Tokodi bronzérem a birkózó Eb-n
2018. Május 04. 04:21, péntek | Helyi

Korpási Bálint bronzérmet szerzett az oroszországi Kaszpijszkban rendezett birkózó Európa-bajnokságon szerdán. Térségünk sportolója a kötöttfogásúak 72 kilogrammos súlycsoportjában állhatott a dobogóra.