2024. április 25, csütörtök - Márk

Nem bír egymással az élmezőny a középiskolás bajnokságban
2013. Április 24. 11:37, szerda | Helyi

Parázs csatát vív az esztergomi sportcsarnok középiskolás bajnokságán az élmezőny, szinte hétről hétre veszik el egymástól a helyezéseket a csapatok. A tizenkettedik forduló után a Szent Imre vezet.

Gólözön a középiskolások bajnokságán
2013. Április 17. 08:41, szerda | Helyi

8-1, 7-5, 6-2, 3-0… Újabb fordulóval folytatódott az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok középiskolások számára rendezett bajnoksága a héten.

Újra éllovas váltás a terembajnokságban
2013. Április 10. 09:56, szerda | Helyi

Nagyarányú vereséget szenvedett a listavezető Dobó az Árpád-házi csapatától, a Szent Imre pedig legyőzte a Zsigmondy játékosait, ezzel újra változott az állás a tabella élén az esztergomi sportcsarnok terembajnokságán.

Ismét élen a Dobó – Csabai bajnokság
2013. Március 28. 09:32, csütörtök | Helyi

Miután kikapott a listavezető Szent Imre csapata az Árpád-házi együttesétől a Csabai Lajos bajnokság e heti fordulójában, így Dobó játékosai visszavették a vezetést a tabellán.

Váltás a lista élén - tavaszba fordult a Csabai Lajos Bajnokság
2013. Március 21. 08:00, csütörtök | Helyi

Az első tavaszi fordulóban a listavezető Dobó csapatát letaszította a trónról a Szent Imre együttese. A héten folytatódott az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok negyedik Csabai Lajos Bajnoksága.

Újra kupát nyert Lábatlan az esztergomi legendáról elneveztet tornán
2013. Március 05. 10:26, kedd | Helyi

Lábatlan címvédőként idén is elhódította az esztergomi sportcsarnok legnagyobb hagyománnyal rendelkező kupájának, a Pellinger-tornának a trófeáját vasárnap.

Nem rozogák az 50 év feletti kupagyőztesek
2013. Február 26. 08:24, kedd | Helyi

Idén is megrendezte 50 év felettiek számára Rozoga Kupát az esztergomi sportcsarnok. A tornán vasárnap négy csapat mérkőzött meg, melyek közül a Kékek elnevezésű együttes nyert.

Meglepetések, nagy csaták az ÖregPorga Kupán
2013. Február 21. 08:00, csütörtök | Helyi

A Senior 92 nyerte a hetedik ÖregPorga Kupát, melynek döntőjét vasárnap játszották le a csapatok az esztergomi sportcsarnokban. A meglepetésekkel tarkított tornán idén tizenöt, 40 év felettiekből álló együttes küzdött.

Címvédés a Bajer-kupán, ismét a Szent Imre nyert
2013. Február 20. 09:17, szerda | Helyi

Újabb nagyszabású rendezvény zajlott le az Esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnokban, ahol múlt pénteken a harmadik Bajer János Kupán hét iskola 9-10 osztályos tanulói csaptak össze. A tornát a címvédő Szent Imre nyerte.

Címvédőt vert a Dobó – Szén Kupa
2013. Február 12. 08:30, kedd | Helyi

A Dobó gimnázium csapata lett idén a bajnok a negyedik Szén János Kupán, melynek trófeájáért két játéknapon küzdöttek a rekordszámú résztvevők. Múlt pénteken végül a párkányi címvédők elveszették a döntőt.

Rekord, fordulatos és izgalmas meccsek – Kertműves Ficak Ifi Kupa
2013. Január 16. 08:40, szerda | Helyi

Révkomárom győzelmével zárult az esztergomi sportcsarnok legnagyobb utánpótlás rendezvénye a Kertműves „Ficak” Ifi Kupa a hétvégén. A rekordrészvételű tornán Dorog lett a második Bábolna előtt.