Majális kupa Dorogon - Még lehet nevezni
2018. Április 16. 07:04, hétfő | Helyi

Várja a jelentkezőket a május elsejei dorogi Majális Kupa.

Férfi kézilabda MK - Idén is Veszprém-Szeged döntő lesz
2018. Április 15. 05:00, vasárnap | Sport

A MOL-Pick Szeged után a címvédő Telekom Veszprém jutott a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután a szombati, második elődöntőben 16 góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát a debreceni Főnix Csarnokban.

Először rendezett kupát Szentkirályi Károly tiszteletére a spori
2018. Március 05. 10:35, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok első alkalommal rendezte meg a néhai Szentkirályi Károlyról elnevezett kupát a közelmúltban, amin 8-9 éves (1-2 osztályos) iskolások vettek részt.

Idén a Balassa és a dorogi gimi döntőzött a Csabai Lajos kupáért
2018. Március 01. 04:58, csütörtök | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok idén is megemlékezett a legendás testnevelőről és edzőről, a néhai Csabai Lajosról. Középiskolák 11-12 osztályosai küzdöttek meg a minap a Csabai Lajos trófeáért.

Címvédés az 50 év felettiek Rozoga Kupáján Esztergomban
2018. Március 01. 04:53, csütörtök | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben a Rozoga Kupával zárja a téli teremfoci rendezvénysorozatát.

Új bajnokot avattak az idei Öreg Porga Kupán
2018. Február 27. 05:01, kedd | Helyi

Véget értek a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a 40év feletti játékosoknak kiírt Öreg Porga Kupa küzdelmei. A kupára idén 12 csapat nevezett be a megye minden szegletéből, de volt alakulat Budapestről és Pest megyéből is.

Zsámbék vitte az esztergomi Pellinger-kupát
2018. Február 27. 05:00, kedd | Helyi

Zsámbék nyert, Esztergom a második, míg a Franka a harmadik helyen zárta a múlt szombati Pellinger Serdülő Focitornát a sportcsarnokban.

Újabb legendára emlékeznek a Dorogi FC-nél
2018. Február 22. 11:40, csütörtök | Helyi

Tovább folytatódik a nagy sikerű utánpótlás teremlabdarúgó torna Dorogon a hétvégén.

Meglepetés a kupában - Idegenben nyert a Dorog az elsőosztályú DVSC ellen
2018. Február 21. 07:43, szerda | Helyi

A másodosztályú Dorog csapata 2-1-re győzött az élvonalbeli Debrecen otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének keddi első mérkőzésén.

A Bottyán megvédve címét idén is megnyerte a Bajer-kupát
2018. Február 21. 05:01, szerda | Helyi

Ismét nagyszabású rendezvény helyszíne volt az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok. Nyolc középiskola 9-10. osztályos tanulói küzdöttek a győzelemért a közelmúltban.

A Szent Erzsébet csapata nyerte az idei Szén János Kupát
2018. Február 17. 05:00, szombat | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa, 5-6 osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban a minap. Idén 8 iskola nevezett be a rendezvényre, amely két pénteken át tartott.

A Futball Tanszék nyert a dorogi tornán - FOTÓK
2018. Február 12. 09:43, hétfő | Helyi

Újabb kispályás torna zajlott le a minap a térségben. Hét csapat közül a Futball Tanszék bizonyult a legjobbnak.