2024. április 27, szombat - Zita

Hírek

A Barcelona legyőzésével a Bayerné a Hoeness Kupa
2013. Július 25. 08:19, csütörtök | Sport

A Bajnokok Ligája-győztes Bayern München labdarúgócsapata 2-0-ra nyert az FC Barcelona ellen, ezzel otthon tartotta az Uli Hoeness Kupát.

Újra kupát nyert Lábatlan az esztergomi legendáról elneveztet tornán
2013. Március 05. 10:26, kedd | Helyi

Lábatlan címvédőként idén is elhódította az esztergomi sportcsarnok legnagyobb hagyománnyal rendelkező kupájának, a Pellinger-tornának a trófeáját vasárnap.

Meglepetések, nagy csaták az ÖregPorga Kupán
2013. Február 21. 08:00, csütörtök | Helyi

A Senior 92 nyerte a hetedik ÖregPorga Kupát, melynek döntőjét vasárnap játszották le a csapatok az esztergomi sportcsarnokban. A meglepetésekkel tarkított tornán idén tizenöt, 40 év felettiekből álló együttes küzdött.

Címvédés a Bajer-kupán, ismét a Szent Imre nyert
2013. Február 20. 09:17, szerda | Helyi

Újabb nagyszabású rendezvény zajlott le az Esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnokban, ahol múlt pénteken a harmadik Bajer János Kupán hét iskola 9-10 osztályos tanulói csaptak össze. A tornát a címvédő Szent Imre nyerte.

Fényes kezdés – hét érmet zsebeltek be a Zoltek kick-boxosai
2013. Február 20. 08:42, szerda | Helyi

Három arany, két ezüst és két bronzérmet szereztek a Zoltek Nyergesújfalu SE kick-box versenyzői a vasárnap Esztergomban rendezett 4 Fight Országos Kick-box Kupa első fordulójában.

Címvédőt vert a Dobó – Szén Kupa
2013. Február 12. 08:30, kedd | Helyi

A Dobó gimnázium csapata lett idén a bajnok a negyedik Szén János Kupán, melynek trófeájáért két játéknapon küzdöttek a rekordszámú résztvevők. Múlt pénteken végül a párkányi címvédők elveszették a döntőt.

Húsz csapat, két nap, egy trófea – Ister-Granum Kupa
2013. Január 31. 08:00, csütörtök | Helyi

Vértesszőlős csapata nyerte a múlt hétvégi Ister-Granum Kupát az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnokban. A tornára húsz csapat nevezett, melyek közül Tokod lett a második, míg Esztergom a harmadik.

Rekord, fordulatos és izgalmas meccsek – Kertműves Ficak Ifi Kupa
2013. Január 16. 08:40, szerda | Helyi

Révkomárom győzelmével zárult az esztergomi sportcsarnok legnagyobb utánpótlás rendezvénye a Kertműves „Ficak” Ifi Kupa a hétvégén. A rekordrészvételű tornán Dorog lett a második Bábolna előtt.

Rekordrészvétel és álomdöntő a Rozi Kupán - Fotókkal
2013. Január 08. 08:42, kedd | Helyi

Rekord döntött a kilencedik Rozi Kupa csapatainak száma, ráadásul zsúfolásig megtelt a sportcsarnok a Rozgonyi Miklós emlékére rendezett tornán a közelmúltban. A trófeát ezúttal álomdöntőben a Manó ABC csapata nyerte.

Címvédés a 120 év feletti lábteniszezők közt
2013. Január 06. 08:00, vasárnap | Helyi

Megvédte címét a 120 év felettiek közt a tavalyi győztes Osvald – Kovács páros a sportcsarnok negyedik Dr. Magyar György Páros Lábtenisz Kupáján a közelmúltban. A 120 év alattiaknál Tóth József és Erdős László nyert.

Benzinkút és söröző vívta a Markó Kupa döntőjét
2013. Január 03. 14:43, csütörtök | Helyi

Ünnepi hangulat, teltház, izgalmas meccsek, régi és új csapatok, ez jellemezte a sportcsarnok közelmúltban lezajlott negyedik Markó Béla Felnőtt Focikupáját. A trófeát ezúttal a Mol Kút Esztergom játékosai nyerték meg.

2012. December 28. 10:10, péntek | Helyi

Tíz csapat, meccsek, forralt bor, Rozi Kupa

Tíz csapat, fergeteges mérkőzések, szurkolás, forralt bor, mindez várja a szurkolókat december 30-án az idei Rozi Kupán, melyet a sportcsarnok ezúttal is legendás vezetőjének, Rozgonyi Miklós tiszteletére rendez meg.