2024. április 17, szerda - Rudolf

Európai női kézilabdakupák - Magyar érdekeltségű időpontok
2016. Március 07. 10:27, hétfő | Sport

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében az FTC és a Győr április 2-án, valamint 9-én találkozik egymással, míg az EHF Kupa elődöntőjében a Dunaújváros április 3-án és 10-én mérkőzik a dán Randerssel.

Gyakorló nyerte a Szén-kupát
2016. Február 17. 14:38, szerda | Helyi

Befejeződtek a Szén János Kupa 5-6. osztályosoknak kiírt küzdelmei a Pézsa Tibor Sportcsarnokban.

Nagy közönségsiker a VII. Tarnóczi Kupán
2015. November 25. 05:00, szerda | Helyi

Az esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben megrendezi azt a rendezvénysorozatot, amit különböző korosztályos focicsapatoknak ír ki, régi nagy hírű esztergomi játékosokról és edzőkről elnevezve.

Rendhagyó focitorna a jótékonyság jegyében Esztergomban
2014. December 08. 14:08, hétfő | Helyi

Harmadik alkalommal rendezték meg a Michlberger kupát Esztergomban.

20 éves az EKKE – Erzsébet Kupával ünnepelnek az esztergomi kosarasok
2014. Szeptember 02. 07:30, kedd | Helyi

Rég tudósítottunk már az esztergomi kosarasokról, pedig a pályákon az élet nyáron sem állt meg. Erős Pétert, az Esztergomi Kosárlabdázók Közhasznú Egyletének elnökét kérdeztük az elmúlt hónapok eseményeiről.

Egy győzelem és egy vereség az Új-Hullámos vízilabdásoknál
2013. December 03. 08:28, kedd | Helyi

Továbbra is remekelnek a dorogi Új-Hullám SE ifjú vízilabdásai, a 2000-es csapat legutóbb legyőzte a Polo SC-t, míg a serdülők a Fraditól kikaptak.

Megszakadt a 14 éves Vitéz-sorozat – ez a kupa most nem a miénk!
2013. December 03. 08:26, kedd | Helyi

A Battai Bulldogok ellen játszották le idegenben szombaton az Esztergomi Vitézek a Magyar Kupa döntőjét. Rögbiseinknek megszakadt a sorozata, a hazaiak ugyanis ezúttal jobbnak bizonyultak.

Dobósok nyerték az idei Szendy Gábor Kupát
2013. November 26. 09:49, kedd | Helyi

Befejeződtek az V. Szendy Gábor focikupa küzdelmei a minap, melyet végül a Dobó gimnázium csapata nyert meg. A torna legjobb játékosai szintén dobós lett.

Megvannak a Szendy kupa döntősei
2013. November 20. 08:56, szerda | Helyi

A selejtezőkön túl, a döntő pedig pénteken. Minden év egyik legnagyobb rendezvénye a Szendy Gábor Kupa az esztergomi sportcsarnokban.

Nemzetközi rögbi: szerbeket vert a Vitéz-sereg
2013. November 19. 08:43, kedd | Helyi

Nemzetközi mérkőzést játszottak az Esztergomi Vitézek rögbisei múlt hétvégén. A fiúk a Regionális Kupában Belgrád csapatát győzték le. Most hétvégén horvát ellenfél vár a játékosokra ugyancsak az RRC Kupában.

Debütáló úszókupa Dorogon a térség fiatal úszóinak
2013. November 18. 08:04, hétfő | Helyi

Első Dorogi Szent Miklós Kupa néven rendez úszóversenyt november 30-án Dorogon az Új-Hullám SE. A megmérettetésre a környék egyesületeinek úszói kapnak meghívást.

Mindszenty iskolásoké a sportcsarnok első idénybeli focikupája
2013. November 12. 10:32, kedd | Helyi

A Mindszenty iskola tanulói nyerték meg az esztergomi sportcsarnok idei első nagyrendezvényének, a Kertész Kálmán Tehetségkutató Focikupának a trófeáját a közelmúltban.