2024. április 24, szerda - György

Hírek

Címvédés az Ister-Granum Kupán
2018. Január 29. 10:55, hétfő | Helyi

A Pézsa Tibor Sportcsarnok minden évben segíti a környékbeli felnőtt focicsapatok tavaszi felkészülését az Ister-Granum teremtornával. Idén már a hatodik kupa várta a labdarúgókat.

Borult a bajnoki papírforma a spori téli kupáján
2018. Január 15. 21:41, hétfő | Helyi

Kupáért is összecsaptak a városi kispályás bajnokság csapatai vasárnap.

Dorog nyerte a legnagyobb esztergomi utánpótlás kupát
2018. Január 12. 05:00, péntek | Helyi

Mint minden évben január elején rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok a régió legnagyobb utánpótlás tornáját, a Kertműves Kupát, U-19-es csapatok számára.

Nézőcsúcs a sporiban az Osvald Béla Kupán
2018. Január 08. 05:00, hétfő | Helyi

Folytatódott a Pézsa Tibor Sportcsarnokban az a hagyományos rendezvénysorozat, amelyet minden évben megrendeznek a csarnok munkatársai, elsősorban utánpótlás csapatok számára.

120 év felett is a Magyar György Lábtenisz Kupán - FOTÓGALÉRIA
2018. Január 05. 09:59, péntek | Helyi

Hagyományosan a két ünnep között rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok páros lábtenisz kupáját két korosztályban.

Az FC Firka nyerte a spori legendás vezetőjéről elnevezett kupát
2018. Január 02. 11:26, kedd | Helyi

Minden évben a két ünnep között rendezi meg a Pézsa Tibor Sportcsarnok az intézmény egykori legendás vezetőjéről elnevezett Rozi Kupát, felnőtt kispályás focicsapatok részére.

Küzdelmes presztízscsatában nyerték a Szendy-kupa döntőjét az esztergomi fiatalok
2017. November 27. 10:35, hétfő | Helyi

Folytatta a Pézsa Tibor Sportcsarnok rendezvénysorozatát, a néhai Szendy Gáborról elnevezett 7-8 osztályosoknak kiírt iskolai tornával pénteken. Dorogi és esztergomi fiatalok játszották a döntőt.

Ezüstös Esztergom - a legifjabbak meccseltek a spori Tarnóczi Kupáján
2017. November 21. 10:03, kedd | Helyi

Teltház zajlott le vasárnap az esztergomi Pézsa Tibor sportcsarnokban a 8-9 éveseknek kiírt Tarnóczi Kupa. A térség csapatai közül Esztergom az ezüstérmet szerezte meg.

Európai kézilabdakupák - Három magyar BL-csapatnak a visszavágás a célja
2017. November 10. 18:35, péntek | Sport

A Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged férfi-, illetve a Ferencváros női csapata is a visszavágás reményében lép pályára a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hétvégi fordulójában.

Újra női strandkézilabda kupa a Pala-parton
2017. Július 28. 05:00, péntek | Helyi

Idén már a hatodik Öböl Music Beach Amatőr Női Strandkézilabda Kupa zajlik le augusztus 6-án. Tíz csapat várja a szurkolókat.

Válogatott kupameccs hétfőn Dorogon – Hajrá fiúk!!!
2017. Július 26. 08:09, szerda | Helyi

Július 31-én hétfőn Dorogon, a Buzánszky Jenő Stadionban zajlik le a Telki Kupa egyik meccse. A tornán az U17 korosztályos válogatott méri össze tudását a horvát, cseh és szlovák nemzeti tizeneggyel.

Sorozatban harmadszor nyert kupát a Ferencváros
2017. Június 01. 07:11, csütörtök | Sport

A Ferencváros sorozatban harmadszor, összességében 23. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát: a zöld-fehérek a szerdai döntőben 1-1-es rendes játékidő,