2012. December 15. 08:00, szombat | Helyi

Rozi Kupa - a spori legendás vezetőjének tiszteletére - VIDEÓ

Idén is megrendezi a két ünnep között az esztergomi Pézsa Tibor sportcsarnok az intézmény egykori legendás vezetőjéről elnevezett focitornáját. Az érdeklődő csapatok még december 21-éig jelentkezhetnek.

2012. December 11. 08:10, kedd | Helyi

Veretlenül ötödik Esztergom az Osvald Béla Kupán

A Mészöly Focisuli csapata nyerte meg a minap az esztergomi sportcsarnok negyedik Osvald Béla Kupáját. A házigazda esztergomi együttes a tornán egyszer sem vesztett, de így is az ötödik lett a csapat.

2012. December 05. 11:06, szerda | Helyi

Ezüstös esztergomi siker az országos Tarnóczy-kupán

Második helyen végzett a házigazda Esztergom a negyedik Tarnóczy-kupán a múlt héten a sportcsarnokban, ahol az országból tizenkét csapat küzdött a trófeáért. A serleget végül a székesfehérvári együttes vihette magával.

2012. November 27. 08:13, kedd | Helyi

Párkányiak vitték a Szendy-kupát

A párkányi Ady alapiskola tanulói nyerték meg az esztergomi sportcsarnok harmadszor megrendezett Szendy Gábor Kupáját múlt pénteken. A torna másodikja a Dobó gimnázium lett az Árpád-házi iskola előtt.

2012. November 22. 08:15, csütörtök | Helyi

Foci: jön a Szendy-kupa döntője, ötödik fordulón túl a Csabai-bajnokság

Pénteken küzd meg a végső győzelemért a Szendy Gábor Focitorna nyolc továbbjutott csapata a Pézsa Tibor sportcsarnokban, ahol a héten lezajlott a Csabai Lajos bajnokság ötödik fordulója is.

2012. November 13. 08:00, kedd | Helyi

Ho-ho-ho-horgászverseny a Kerek-tavon

Őszi Pergető Kupát rendez november 24-én az esztergomi Vasas Horgász Egyesület a búbánatvölgyi Kerek-tavon. A szervezők az első negyven nevező jelentkezését tudják elfogadni.

2012. November 12. 11:02, hétfő | Helyi

Pilismaróti siker a tehetségkutató focikupán

A pilismaróti Bozóky Mihály Általános Iskola tanulói nyerték meg múlt pénteken az esztergomi sportcsarnok téli idénynyitó tornáját, a negyedik Kertész Kálmán Tehetségkutató Teremfoci Bajnokságot.

2012. November 08. 07:31, csütörtök | Helyi

Kezdősípszót kaptak a sportcsarnok focitornái

Elkezdődik a Pézsa Tibor Sportcsarnokban focikupáinak idénye, mely a IV. Kertész Kálmán tornával rajtol pénteken. A kupák mellett javában zajlik a középiskolások bajnoksága is, melyet a Dobó gimnázium tanulói vezetnek.

2012. Október 25. 12:53, csütörtök | Helyi

Megvan a tizennegyedik Vitéz-kupagyőzelem

Megszerezte tizennegyedik kupagyőzelmét az Esztergomi Vitézek csapata a hétvégén, az együttes ugyanis meggyőző fölénnyel, 22-3-ra verte az esztergomi kupadöntőben a Kecskeméti ARC alakulatát.

2012. Május 27. 07:15, vasárnap | Sport

Veretlenül zárt a bajnok Debrecen

Veretlenül zárta a labdarúgó OTP Bank Liga 2011/12-es idényét a bajnok Debrecen.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.

2012. Május 15. 14:19, kedd | Sport

Az év egyik legfontosabb erőfelmérője következik

Négy számban – férfi K-1 1000, K-2 200, C-1 200 és C-2 1000 méteren – indul magyar egység a szerdán és csütörtökön Poznańban sorra kerülő olimpiai pótkvalifikációs kajak–kenu versenyen.